Łódzka Spółdzielnia Mieszkaniowa

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Komitety Nieruchomości

Drukuj PDF
 



Jaracza 63A

  • Kacper Brzeski, Przewodniczący
  • Barbara Frejdlich, Z-ca Przewodniczącego
  • Grażyna Pukacz, Sekretarz

Jaracza 92

  • Nie wybrano komitetu

Wierzbowa 24/26 bl. 1

  • Nie wybrano komitetu

Wierzbowa 24/26 bl. 2

  • Anna Bielicka, Przewodniczący
  • Paweł Bąk, Z-ca Przewodniczącego
  • Radomir Dziubich, Sekretarz

Jaracza 77/79

  • Zbigniew Ludwig, Przewodniczący
  • Zdzisław Dryżek, Z-ca Przewodniczącego
  • Małgorzata Kubisiak, Sekretarz
  • Małgorzata Sujka, Członek

Jaracza 98,100,102,102/104

  • Nie wybrano komitetu

Składowa 16/18, 20/24, 26/28

  • Małgorzata Cieniewska, Przewodniczący
  • Wojciech Perzyński, Z-ca Przewodniczącego
  • Urszula Szkudlarek, Sekretarz
  • Barbara Mielnikow-Nicińska, Członek
  • Henryka Bińkowska, Członek
  • Elżbieta Kwiatkowska, Członek

Wierzbowa 42 i 42A

  • Mirosław Żurek, Przewodniczący
  • Marianna Skrobiszewska, Z-ca Przewodniczącego
  • Maria Kowalska, Sekretarz
  • Małgorzata Januszkiewicz, Członek

Północna 37

  • Hanna Zimnica, Przewodniczący
  • Jadwiga Przybysz, Z-ca Przewodniczącego
  • Ireneusz Nowak, Sekretarz

Narutowicza 55

  • Mirosław Mentcel, Przewodniczący
  • Marian Strzelecki, Z-ca Przewodniczącego
  • Danuta Nowak, Sekretarz

Wschodnia 41

  • Henryk Mąkosza, Przewodniczący
  • Jadwiga Polczyńska, Z-ca Przewodniczącego
  • Halina Kijewska, Sekretarz

Tramwajowa 5

  • Nie wybrano komitetu

Kopcińskiego 35B i C

  • Karol Sobik, Przewodniczący
  • Barbara Formaidis-Kinderman, Z-ca Przewodniczącego
  • Izabela Margielewska, Sekretarz
  • Krzysztof Imperowicz, Członek 

Narutowicza 84

  • Zygmunt Lach, Przewodniczący
  • Renata Wójcik, Z-ca Przewodniczącego
  • Alicja Borczuk, Sekretarz

Nowa 25 

  • Barbara Targaszewska, Przewodniczący
  • Małgorzata Kowalczyk, Z-ca Przewodniczącego
  • Wanda Szlendak, Sekretarz
  • Ireneusz Pilarski, Członek

Nowa 16/18 i 20

  • Grażyna Antczak-Felchner, Przewodniczący
  • Teresa Fijałkowska, Z-ca Przewodniczącego
  • Grzegorz Wielgosiński, Sekretarz
  • Maria Kranik, Członek 
  • Andrzej Muskała, Członek 
  • Dariusz Selder, Członek

P.O.W. 36/38

  • Tomasz Filipkowski, Przewodniczący
  • Jolanta Wichłacz, Z-ca Przewodniczącego
  • Tomasz Podkul, Sekretarz
  • Hubert Urbański, Członek
 



Astronautów 1

  • Aleksandra Włodarczyk, Przewodniczący
  • Ewa Cieślak-Guściora, Z-ca Przewodniczącego
  • Grażyna Gmosińska, Sekretarz

Rejtana 4-8

  • Czesław Klimczak, Przewodniczący
  • Teresa Mizio, Z-ca Przewodniczącego
  • Teresa Pajer, Sekretarz
  • Helena Kranas, Członek

Piękna 65/67

  • Waldemar Szymański, Przewodniczący
  • Wanda Woner-Rymkiewicz, Z-ca Przewodniczącego
  • Danuta Grabowska, Sekretarz 
  • Barbara Nowak, Członek

Piękna 59/61

  • Jan Grudziński, Przewodniczący
  • Marek Jurczuk, Z-ca Przewodniczącego
  • Sergiusz Pęczek, Sekretarz
  • Jacek Bujak, Członek

Piękna 51/53

  • Andrzej Konopiński, Przewodniczący
  • Rafał Lach, Z-ca Przewodniczącego
  • Zofia Dziarkowska, Sekretarz
  • Alicja Rybus, Członek

Piękna 64/66-72

  • Jarosław Wujek, Przewodniczący
  • Feliksa Ander, Z-ca Przewodniczącego
  • Krystyna Gałecka, Sekretarz

Piękna 31/33

  • Józef Gąsiorowski, Przewodniczący
  • Barbara Bartosik, Z-ca Przewodniczącego
  • Roman Górski, Sekretarz 
  • Elżbieta Sosnowska, Członek 
  • Krzysztof Kliszcz, Członek

Piękna 35/39

  • w miesiącu maju 2021r. ponowne ukonstytuowanie

Piękna 41/43

  • Józef Starowiecki, Przewodniczący
  • Jolanta Wiechno, Z-ca Przewodniczącego
  • Marcin Puzder, Sekretarz
  • Anna Linke-Szewczyk, Członek

 

 

Narutowicza 127,131 

  • Zbigniew Fabisiak, Z-ca Przewodniczącego 
  • Joanna Koszek-Lewicka, Sekretarz
  • Tadeusz Biernacki, Członek

Narutowicza 133,135

  • Mieczysława Bielicz, Przewodniczący
  • Jerzy Plichowski, Z-ca Przewodniczącego 
  • Danuta Jaworska, Sekretarz 
  • Zofia Rynkiewicz, Członek

Narutowicza 139, Narutowicza 141, Konstytucyjna 1

  • Jacek Jung, Przewodniczący
  • Barbara Gretner, Z-ca Przewodniczącego
  • Grażyna Czyż, Sekretarz

Konstytucyjna 3

  • Bogdan Anszpergier, Przewodniczący
  • Stefan Szczech, Z-ca Przewodniczącego
  • Jarosław Turajczyk, Sekretarz

Konstytucyjna 5,7

  • Janina Kaczyńska, Przewodniczący
  • Zofia Pitrasiak, Z-ca Przewodniczącego
  • Maria Dąbrowska, Sekretarz
  • Helena Szymańska, Członek

Konstytucyjna 9

  • Dorota Jędraszczyk, Przewodniczący
  • Wojciech Kozłowski, Z-ca Przewodniczącego
  • Bożena Kapituła, Sekretarz

Szpitalna 2, Szpitalna 4, Szpitalna 4a, Józefa 15

  • Hanna Maciejewska, Przewodniczący
  • Genowefa Woźniak, Z-ca Przewodniczącego 
  • Kazimiera Weber, Sekretarz 
  • Jerzy Masłowski, Członek

 

 

Wolborska 1

  • Alicja Bartczak, Przewodniczący
  • Ewelina Miatkowska, Z-ca Przewodniczącego
  • Budziarska Krystyna, Sekretarz

Wolborska 5

  • Andrzej Bedyniak, Przewodniczący
  • Albina Jackiewicz, Sekretarz

Wolborska 7

  • Marta Kowalczyk, Przewodniczący
  • Joanna Marusik, Z-ca Przewodniczącego
  • Dróżdż Dorota, Sekretarz

Spacerowa 9/13

  • Renata Bergiel, Przewodniczący
  • Dębińska Iwona, Z-ca Przewodniczącego
  • Czerwińska Elżbieta, Sekretarz

Bracka 35

  • Aneta Jamiałkowska, Przewodniczący
  • Leszek Grabowski, Z-ca Przewodniczącego
  • Beata Godlewska, Sekretarz

Więckowskiego 91

  • Beata Zajączkowska, Przewodniczący
  • Danuta Kurzyk, Z-ca Przewodniczącego
  • Kwiecińska Dorota, Sekretarz

Pl. Wolności 10/11

  • Urszula Stępień, Przewodniczący
  • Leszek Dębiński, Z-ca Przewodniczącego
  • Włodzimierz Donatowicz, Sekretarz

Mokra 25

  • Elżbieta Hubert, Przewodniczący
  • Elżbieta Hubert, Z-ca Przewodniczącego
  • Marek Antczak, Sekretarz

1-go Maja 70/72

  • Stanisław Wyrwas, Przewodniczący
  • Anna Kawałek-Zarzycka, Z-ca Przewodniczącego
  • Mariusz Skrobirando, Sekretarz
  • Olobry Piotr, Członek

1-go Maja 42/44

  • Mirosław Mejer, Przewodniczący
  • Ewa Sławińska, Z-ca Przewodniczącego
  • Iza Madany, Sekretarz
  • Wiesława Morzyńska, Członek
  • Alojzy Błażejewicz, Członek

Pomorska 66/68,70

  • Włodzimierz Kacprzak, Przewodniczący
  • Szymon Grędkiewicz, Z-ca Przewodniczącego
  • Iwona Jarnecka, Sekretarz
  • Katarzyna Filipkowska, Członek
  • Stanisław Nawrocki, Członek

Lubeckiego 1, Matejki 4-14

  • Jolanta Kenner, Przewodniczący
  • Włodzimierz Stępniak, Z-ca Przewodniczącego
  • Jadwiga Szczecińska, Sekretarz
  • Barbara Dobrogoszcz, Członek
  • Jan Kieszek, Członek
  • Krzysztof Olesiński, Członek
  • Alicja Kaczyńska, Członek
  • Wiesława Głowacka, Członek
  • Mirosława Kajukało, Członek
  • Janina Rydz, Członek
  • Elżbieta Ławińska, Członek

Tamka-Pomorska 

  • Paweł Leśniak, Przewodniczący
  • Lucyna Brzezińska, Z-ca Przewodniczącego
  • Barbara Durmaj, Członek
  • Marcin Gąsieniec, Członek
  • Marianna Aleksandrowicz, Członek
  • Grażyna Wojtala, Członek
  • Wacław Olenderek, Członek
  • Mirosław Najder, Członek
  • Żaneta Urbańska, Członek
  • Iwona Stuchała, Członek
  • Alicja Strumińska, Członek
  • Andrzej Tarociński, Członek
  • Barbara Jędrzejczak, Członek

Lubeckiego 19

  • Andrzej Jedwabny, Przewodniczący
  • Wojciech Radzioch, Z-ca Przewodniczącego

Lubeckiego 2/4/6

  • Bogumiła Kania, Przewodniczący
  • Zofia Lipińska, Z-ca Przewodniczącego
  • Danuta Różycka, Sekretarz

Lubeckiego 10,12,14

  • Maria Lebkuchen, Przewodniczący
  • Marta Jóźwiak, Z-ca Przewodniczącego
  • Dorota Żelazna. Sekretarz
  • Zenon Szymański, Członek