Łódzka Spółdzielnia Mieszkaniowa

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Rady Osiedli

Drukuj PDF


Rada Osiedla Konstytucyjna - kadencja 2014-2018
Imię i nazwisko Nieruchomość
Hanna Maciejewska
Szpitalna 2, 4, 4a, Józefa 15
Bogdan Anszpergier Konstytucyjna 3
Stanisław Domagała
Janina Kaczyńska
Konstytucyjna 5
Konstytucyjna 7
Dorota Jędraszczyk Konstytucyjna 9
Stanisław Szubert Konstytucyjna 11
Małachowskiego 90
Artur Dietrich-Miłobędzki
Adam Barczyński
Narutowicza 127, 131
Zdzisława Jaworska
Mieczysława Bielicz
Narutowicza 133 i 135
Janina Tropisz
Jacek Jung
Grażyna Czyż
Konstytucyjna 1
Narutowicza 139
Narutowicza 141

 



Rada Osiedla Jaracza-Nowa- kadencja 2014-2018
Imię i nazwisko Nieruchomość
Mirosław Mentcel Narutowicza 55
Mirosław Żurek Wierzbowa 42 i 42A
Marianna Skrobiszewska
Teresa Fijałkowska Nowa 16/18 i 20
Anna Góralczyk
Stanisław Żurawski Narutowicza 84
Krzysztof Olesiński Składowa 16/18, 20/24, 26/28
Marek Rośnierski
Aleksandra Jaśkow-Rzepecka
Anna Kieracińska
Jaracza 92
Teresa Wosińska-Jackowska Wierzbowa 24/26 bl. I
Anna Bielicka Wierzbowa 24/26 bl. II
Hanna Zimnica Północna 37
Lesław Łakomik Tramwajowa 5
Zbigniew Ludwig Jaracza 77/79
Halina Fibich Jaracza 98, 100, 102/104
Jadwiga Polczyńska Wschodnia 41
Marian Miazek Jaracza 63A
Barbara Targaszewska Nowa 25
Karol Sobik Kopcińskiego 35B i C
Krzysztof Imperowicz
Tomasz Filipkowski POW 36/38

 


Rada Osiedla Matejki - kadencja 2014-2018
Imię i nazwisko Nieruchomość
Małgorzata Ossowska-Czader
Zbigniew Włoda
Pomorska 66/68 i 70

Mirosław Najder
Marianna Aleksandrowicz
Bożenna Grunwald
Lucyna Brzezińska
Barbara Durmaj

Pomorska 130/132
Pomorska 134/136
Tamka2
Tamka 4
Tamka 6
Leonard Adamczewski
Jolanta Kenner
Janusz Dziubiński
Zofia Brzezińska
Włodzimierz Stępniak
Jan Kieszek
Matejki 4
Matejki 6, 6a, Lubeckiego 1
Matejki 8, 10, 12
Matejki 14
Bogumiła Kania Lubeckiego 2/4/6
Maria Lebkuchen Lubeckiego 10, 12, 14
Andrzej Jedwabny Lubeckiego 19

 



Rada Osiedla Skarpa - kadencja 2014-2018
Imię i nazwisko Nieruchomość
Edwarda Gołębiowska Bracka 35
Leszek Dębiński Plac Wolności 10/11
Danuta Kurzyk Więckowskiego 91
Marek Antczak Mokra 25
Olga Ciesielska Spacerowa 9/13
Elżbieta Miller-Choińska Wolborska 3
Tomisław Bartoszek Wolborska 7
Stanisław Wyrwas Al. 1-go Maja 70/72
Albina Jackowicz Wolborska 5
Beata Bendkowska Al. 1-go Maja 42/44




Rada Osiedla Obywatelska - kadencja 2014-2018
Imię i nazwisko Nieruchomość
Sebastian Grygiel Astronautów 1
Zbigniew Kosiński Obywatelska 61
Krzysztof Grabarczyk Obywatelska 67
Dorota Szachowska Obywatelska 69
Józef Gąsiorowski Piękna 31/33
Andrzej Zwierzyński Piękna 35/39
Józef Starowiecki Piękna 41/43
Barbara Czyżykowska-Lasecka Piękna 59/61
Feliksa Ander Piękna 64/66 i 72
Halina Kowalska Piękna 69/71
Barbara Nowak Piękna 65/67
Mariusz Kimliński Piasta 46a
Helena Kranas Rejtana 4, 6, 8




Rada Osiedla Kasowa- kadencja 2014-2018
Imię i nazwisko Nieruchomość
Aneta Wrzesińska
Wiesław Zieliński
Melania Studzińska
Barbara Majer
Kasowa 2,4,6
Rzgowska 56a
Włodzimierz Andrejew Łukasińskiego 3



Rada Osiedla Podgórna - kadencja 2014-2018
Imię i nazwisko Nieruchomość
Małorzata Gostyńska Podgórna 61
Broniewskiego 38
Danuta Jankowska Podgórna 38/40
Anna Rutkowska Podgórna 59
Janusz Piechota
Krystyna Różycka
Podgórna 60
Śmigłego-Rydza 53
Irena Mikołajczyk
Danuta Pawlaczyk
Podgórna 66 i 70
Paweł Tulman Broniewskiego 26a