Łódzka Spółdzielnia Mieszkaniowa

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Rady Osiedli

Drukuj PDF

Rada Osiedla "Konstytucyjna" - kadencja 2018-2023

  • Adam Barczyński - Przewodniczący
  • Bogdan Anszpergier - Z-ca Przewodniczącego
  • Teresa Demeszko-Włuka - Sekretarz
  • Janina Kaczyńska - Członek
  • Dorota Jędraszczyk - Członek
  • Joanna Koszek-Lewicka - Członek
  • Hanna Maciejewska - Członek
  • Zdzisława Jaworska - Członek
  • Mieczysława Bielicz - Członek
  • Janina Tropisz - Członek
  • Jacek Jung - Członek
  • Grażyna Czyż - Członek

 

 Rada Osiedla "Jaracza Nowa"- kadencja 2018-2023 

  • Tomasz Filipkowski - Przewodniczący
  • Zbigniew Ludwig - Z-ca Przewodniczącego
  • Teresa Fijałkowska - Sekretarz
  • Anna Bielicka - Członek
  • Halina Fibich - Członek
  • Anna Góralczyk - Członek
  • Krzysztof Imperowicz - Członek
  • Aleksandra Jaśkow-Rzepecka - Członek
  • Anna Kieracińska - Członek
  • Elżbieta Kwiatkowska - Członek
  • Mirosław Mentcel - Członek
  • Jadwiga Polczyńska - Członek
  • Marek Rośnierski - Członek
  • Marianna Skrobiszewska - Członek
  • Karol Sobik - Członek
  • Barbara Targaszewska - Członek
  • Teresa Wosińska-Jackowska - Członek
  • Stanisław Żurawski - Członek
  • Mirosław Żurek - Członek

 

Rada Osiedla "Matejki"- kadencja 2018-2023

  • Jan Kieszek - Przewodniczący
  • Małgorzata Ossowska-Czader - Z-ca Przewodniczącego
  • Jadwiga Szczecińska - Sekretarz
  • Lucyna Brzezińska - Członek
  • Barbara Durmaj - Członek
  • Bożena Grunwald - Członek
  • Andrzej Jedwabny - Członek
  • Barbara Jędrzejczak - Członek
  • Bogumiła Kania - Członek
  • Alicja Kaczyńska - Członek
  • Jolanta Kenner - Członek
  • Lebkuchen Maria - Członek
  • Ławińska Elżbieta - Członek
  • Mirosław Najder - Członek
  • Krzysztof Olesiński - Członek
  • Janina Rydz - Członek
  • Włodzimierz Stępniak - Członek
  • Zbigniew Włoda - Członek

 

Rada Osiedla "Skarpa"- kadencja 2018-2023

  • Elżbieta Miller-Choińska - Przewodnicząca
  • Tomisław Bartoszek - Z-ca Przewodniczącej
  • Stanisław Wyrwas - Sekretarz
  • Marek Antczak - Członek
  • Beata Bendkowska - Członek
  • Leszek Dębiński - Członek
  • Edwarda Gołębiowska - Członek
  • Albina Jackowicz - Członek
  • Danuta Kurzyk - Członek

 

Rada Osiedla "Kasowa"- kadencja 2018-2023

  • Barbara Majer - Przewodnicząca
  • Włodzimierz Andrejew - Z-ca Przewodniczącej
  • Aneta Karlińska - Sekretarz
  • Jacek Kubiak - Członek
  • Zieliński Wiesław - Członek

 

Rada Osiedla "Podgórna"- kadencja 2018-2023

  • Danuta Pawlaczyk- Przewodnicząca
  • Krystyna Różycka - Z-ca Przewodniczącej
  • Alfreda Ambroziak - Sekretarz
  • Anna Rutkowska - Członek
  • Danuta Jankowska - Członek
  • Małgorzata Gostyńska - Członek
  • Lidia Głażewska - Członek

 

Rada Osiedla "Obywatelska"- kadencja 2018-2023

  • Barbara Nowak - Przewodnicząca
  • Krzysztof Grabarczyk - Z-ca Przewodniczącej
  • Halina Kowalska - Sekretarz
  • Józef Starowiecki - Członek
  • Helena Kranas - Członek
  • Andrzej Zwierzyński - Członek
  • Zbigniew Kosiński - Członek
  • Grażyna Prymowicz - Członek
  • Barbara Czyżykowska-Lasecka - Członek
  • Feliksa Ander - Członek
  • Sebastian Grygier - Członek
  • Józef Gąsiorowski - Członek